• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нема граници со кратки ракави пулвер опуштено вклопување маица пакет

Нема граници со кратки ракави пулвер опуштено вклопување маица пакет

 
DEN 256.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа маица со кратки ракави за кратки ракави на јуниори не е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба, и идеално е прилагодена за што било од работи, до обични привлекувачи со пријателите до спиење и лежење низ куќата. Направено е од мека четкана ткаенина за да ве одржува удобно од ден на ноќ. Кратките ракави ве тераат да се чувствувате ветровито кога температурите почнуваат да растат, а V-вратот дава трендовски изглед. Совршено е да се носите со омилениот пар фармерки и е достапно во најразлични забавни бои за да изберете за да можете да ја најдете совршената за вас. 89% памук 11% полиестер. Единечен пакет. Краток ракав. V вратот. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно. Земја на потекло : Индонезија. Увезени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди