• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тенеси Титанс Совршен пакет за намалување на делумот КТ

Тенеси Титанс Совршен пакет за намалување на делумот КТ

 
DEN 88.00

Количина на стоки
Достапно

Гордо прикажете ја вашата поддршка за моќните Тенеси Титани со овој близнак пакет со совршени декорации за намалување. Овие светли и разнобојни решенија сигурно ќе додадат некоја личност каде и да ги поставите. Одликувајќи се со иконското лого на црвено и сино Титани, овој впечатлив декларација ќе биде секојдневно потсетување за тоа каде лежи твоето срце. Лесно додадете ја оваа декларација на чиста површина на вашето возило, огледало или брод. Одлична идеја за подароци за жителите на Тенеси, fansубителите на спортот или некој со врски со Титаните! Украсете го вашиот автомобил, дома или брод со духот на моќните титани во Тенеси. Овие светли и шарени декорации можат да се нанесат на која било рамна, чиста површина. Покажете им на сите loveубовта што ја чувствувате за вашиот омилен тим. Се одликува со иконското лого на црвено и сино титани. Официјално лиценциран NFL производ. Лесно нанесете ги овие декорации по едноставните упатства за пакувањето. Одлична идеја за подароци за секој посветен фудбалски обожавател.


Карактеристики на понудата

Слични понуди