• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чудо Нација Бебе Девојчиња Ева Клин Сандала Со Пета Ремен

Чудо Нација Бебе Девојчиња Ева Клин Сандала Со Пета Ремен

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Сандалата Ева Клин За Девојки ќе направи стилски додаток На Сандалата Ева Клин На Вашата Девојка од Нацијата Вондер. Нивните изработени од стп горен и ева надворешен ѓон со цврсто обоено подножје. Стилот на танга е трендовски со пенливи детали од кристал што ќе светат под секој агол. Овие сандали во стилот на клин се совршени за лежење околу базенот, дружење на плажа или играње со пријателите. Делот од танга удобно се вклопува помеѓу нејзините прсти без тврдото парче пластика, само мазна ткаенина со мрежа. Достапни во различни бои, овие сандали ќе направат одличен партнер за спарување за нејзината летна и облека на плажа. Вондер Нација нуди различни удобни стилови за различни прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што носат. Чудо Нација Девојки Ева Клин Сандала : Горниот : 100% стп . Надворешен ѓон : 100% ЕВА . Апостолки за девојки . Танга стил со детали за кристал . Клин подножје . Стил на лизгање . Влечење надворешен ѓон . Целодневна удобност . Достапно во различни бои . Користете четка и сапун со меки влакна за да ја отстраните нечистотијата или прашината од површината од чевелот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди