• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи 30 60 Знајте ги јажињата геометриски пешкири за печатење на плажа

Едноставно Дејзи 30 60 Знајте ги јажињата геометриски пешкири за печатење на плажа

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа. Едноставната колекција на пешкири за плажа на Дејзи е совршена за секоја авантура! Едноставно Дејзи 30 "x 60" Знајте ги јажињата геометриски пешкири за печатење на плажа : 30 "x 60". 70 проценти памук/30 проценти полиестер. Стилската колекција на крпи на плажа е совршена за секоја авантура.


Карактеристики на понудата

Слични понуди