• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Подобри домови и градини проверки n цврсти материи кујнски завеси

Подобри домови и градини проверки n цврсти материи кујнски завеси

 
DEN 142.40

Количина на стоки
Достапно

Овој подобри проверки на домови и градини? N? Слики со 3 парчиња кујнски завеси сет е совршен начин да додадете пријатно чувство во вашата кујна. Овој комплет за третман на прозорецот за нивоа и валанс е одличен за додавање на светлина, додека го омекнува вашиот поглед и кујнскиот простор. Реверзибилната валанс го олеснува промената на изгледот овој сет од цврста во шема. Достапно во неколку бои, како што се Brownstone, Red, Aquafer, Navy и Grey, сигурно ќе најдете совршени подобри домови и градини 3-парчиња кујнски завеси поставени за вашиот кујнски простор. Секој степен е долг 36 инчи и широк 30 инчи за комбинирана ширина од 60 инчи. Валентот е широк 60 инчи, а долга 14 инчи за да се спречи погледот од прозорецот на кујната. Направено од полиестерска мешавина од памук, овој сет за кујнски завеси е машина што може да се пее и издржлив. Додадете класична карирана шема во вашиот простор со подобри домови и градини 3-парчиња проверки? N? Setword Setters Windows. Сетот вклучува 2 нивоа и една валенција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди