• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рејбестос Професионално одделение за лого и склопување на центри се вклопува во избор: 1990- Хонда договор

Рејбестос Професионално одделение за лого и склопување на центри се вклопува во избор: 1990- Хонда договор

 
DEN 1896.80

Количина на стоки
Достапно

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопирачките. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулици, натпревари или ја надминуваат формата ОЕ, вклопување и функција. Секој производ е опширно тестиран за да се обезбеди дека примате висококвалитетен и сигурен производ. Лежиштето на тркалото и склопот на центри се вклопуваат Изберете : 1990-1997 Honda Accord и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди