• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Атлетски работи женски плус големина на градник во големина

Атлетски работи женски плус големина на градник во големина

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Градскиот градник со атлетски работи V-вратот е дизајниран да ве одржува удобно и кул додека се движите. Овој градник со средно влијание има удобно еластичен опсег и дизајн на тркачки бек со мало истегнување. Ткаенина за влага и детали за мрежни мрежи ви помагаат да се сувате. Прилагодете го вашиот Fit со отстранливи ленти и прилагодливи ленти. Исклучиво на. Материјал : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вид на чаши : Отстранливи ленти за отстранливи ленти. Покриеност : Целосна фигура. Ниво на поддршка : Ниско. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : V-врат; Ракербек; електрична мрежа за дишење; ткаенина за влага; средно влијание. Плус градник со големина Racerback за жени од Авиа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди