• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бонобос Филдер машко и големо машко технолошко руно половина поштенски патент, до 3xl

Бонобос Филдер машко и големо машко технолошко руно половина поштенски патент, до 3xl

 
DEN 560.00

Количина на стоки
Достапно

Дожд или снег на хоризонтот? Нема проблем. Овој пулвер со вода што отпушта во вода од филер ќе ве одржува да се чувствувате чисто како што изгледате. Со чисто вклопување и скриени џебови со поштенски патенти. Ткаенина : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Не користете омекнувачи. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди