• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Двојна Радијатор И Кондензатор Вентилатор Собранието за 25380 - 3Q 620-КИ Ремени Ладење Спојката Мотор Одговара изберете: 2011-КИА ОПТИМА, 2011 - ХЈУНДАИ СОНАТА

Двојна Радијатор И Кондензатор Вентилатор Собранието за 25380 - 3Q 620-КИ Ремени Ладење Спојката Мотор Одговара изберете: 2011-КИА

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Изберете висококвалитетен дел како овој, со топчести лежишта со висок степен, магнети и јаглеродни четки.Производителот Не Мора Да Ја Одобрува Употребата На Овие Производи. Одговара Изберете : 2011-2013 КИА ОПТИМА 4 Цил 2 Л 2011-2013 ХЈУНДАИ СОНАТА 4 Цил 2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .Пакет Вклучуваатстик 622620 Замена Ладење Вентилатор Собранието x 1item Опистик 622620 Замена Ладење Вентилатор Собрание Компатибилен : 11-13 HYUNDAI СОНАТА (АВТОМОБИЛ)|11-13 KIA ОПТИМА (АВТОМОБИЛ) L x w x H (инч) : 24. СИГУРЕН ДИЗАЈН НА ОЕ : за да се обезбеди оптимално вклопување и перформанси за вашето специфично возило, секој дел е споредлив во дизајнот и конструкцијата со Оригиналниот Дел Од Опремата (ОЕ) што го заменува. ДОВЕРБА ВО TYC : TYC пламнува напред како глобален автомобилски лидер кој ги познава и разбира своите клиенти и се стреми да ги надмине нивните очекувања. ТИК 622620 Двојна Радијатор И Кондензатор Вентилатор Собранието. Овој дел е направен со квалитетни материјали за да обезбеди издржливост.08 OEM Дел Број : 25380-3 Q280 Product имиња се Трговска Марка На Наведениот Производител Или Други Сопственици, И Не Се Трговски Марки На Сила Корп. Во текот на процесот на производство и дистрибуција од купување, дизајнирање и инженерство до производство, испорака и услуга фокусирана на клиентите, нивните врвни приоритети вклучуваат квалитетни автомобилски производи, исклучителна услуга за клиенти и навремена испорака. Ги исполнува или надминува ое дизајнот и перформансите за да обезбеди долг работен век. ОБЕЗБЕДЕТЕ СИГУРНОСТ : дефект во системот за ладење на возилото може да резултира со прегревање на моторот и може да доведе до трајно оштетување на моторот и/или менувачот, што резултира со илјадници долари трошоци за поправка. ПОТПРЕТЕ се НА КВАЛИТЕТНИ АВТО ДЕЛОВИ : ТИК е кулминација на врвни технологии за производство, соработка со врвен дизајн-инженерски талент и инвестирање во најсовремена роботика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди