• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Честитки Град Канвас уметност од ennенифер Нилсон, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Честитки Град Канвас уметност од ennенифер Нилсон, бел мат, црна рамка

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметност „Честитки Град“ платно уметност од ennенифер Нилсон, Бела мат, Црна рамка : Уметник : ennенифер Нилсон. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.


Карактеристики на понудата

Слични понуди