• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Jerseyенски елита на елитната игра со 2 копчиња, со големина, со големина, виолетово-бело

Jerseyенски елита на елитната игра со 2 копчиња, со големина, со големина, виолетово-бело

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Jerseyидовите на мекобол на мекоболот „Mizuno Elite 2 копчиња“ имаат издржлива и лесна рамна плетена влага за градење ткаенина. Странични панели на Air Mesh за дополнителна дишеност. Мизуно е јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Лесен флексибилен и издржлив. Влажност за влага : Ја задржува потта подалеку од телото за време на играта . Изградба на плакети од 2 копчиња. РАГЛАН РАБОТНИК : За подобрен опсег на движење . Лого за пренос на топлина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди