• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ghostek Atomic Phockproif водоотпорен случај дизајниран за Galaxy S Plus S8+ Case - Сребрена - сребро

Ghostek Atomic Phockproif водоотпорен случај дизајниран за Galaxy S Plus S8+ Case - Сребрена - сребро

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Samsung Galaxy S8+ Plus Hybrid Aluminum Waterproof Case Ghostek ATOMIC 3 Series Key Features State of the Art Full Body Shell Construction Strong Aluminum Alloy Bumper Advanced Shockproof, Impact & Drop Protection Military Grade Standard Drop Tested Heavy Duty Touch Sensitive Screen Protector Raised Bezel for Extra Screen Protection Supports Wireless Charging Fingerprint Unlock Compatible Face ID IRIS Unlock Компатибилните до 1-метарски длабоки и 30 минути во копчињата и пристаништата во Wateral се лесно достапни 6 бои за да изберат од не-компатибилни со : Samsung Galaxy S8 Design by Ghostek во Newујорк држава на уметноста целосна граница на телото, силна алуминиумска легура на алуминиум. Напредно отпорен на шок, тестиран од стандардниот пад на воената оценка на влијанието и падот. Заштитникот на екранот со чувствителност на тешки допир подигната рамка за дополнителна заштита на екранот. Поддржува безжично полнење отпечаток и лична карта за лице и ирис отклучено компатибилен. Тестирани до длабочина од 1 метар и 30 минути во водата, сите копчиња и пристаништа се лесно достапни 6 бои за избор.


Карактеристики на понудата

Слични понуди