• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Splatters 1 Canvas Art by Hello Angel, Black Matte, Silver Frame

Трговска марка ликовна уметност Splatters 1 Canvas Art by Hello Angel, Black Matte, Silver Frame

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Спалтерс 1“ платно уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка : уметник : здраво ангел. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.


Карактеристики на понудата

Слични понуди