• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чизми за дожд во гума во гума

Чизми за дожд во гума во гума

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Заштитете ги нозете во кое било време со овие чизни чизми од гумен дожд. Овој разноврсен пар чизми се изработени од гума отпорна на вода и се карактеризираат со текстурирани стапала кои обезбедуваат зафат. Ниската блок -потпетица обезбедува трајна влечење за секоја пригода. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 12 инчи. Врвен обем : 14 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : гума. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди