• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Француски тост дете девојки Училиште униформа кратки ракави сафари фустан

Француски тост дете девојки Училиште униформа кратки ракави сафари фустан

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Таа ќе заблеска светло во сафари фустан од француски тост направен од памучна мешавина, со лесен предниот дел од копчето и појас, ова е совршен избор за сè, од училишните денови до плејдарите. Памук мешавина од треска. Перлизиран поли -копче за копче од предната страна. Ракав со манжетни за клучеви и затворање на бисерно поли. Печ џебови со џебни капачиња. Отстранлив појас на само ткаенина. Функционални јамки на ременот. Машина за перење. Увезени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди