• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без граници за мажи и големи машки бомбардери, до големина 5xl

Без граници за мажи и големи машки бомбардери, до големина 5xl

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Класичен со незгодна вибрација, безграничарска јакна на границите не е совршен избор за време на деновите кога стилски слој ако мора да се има. Спарете го со омилените фармерки и мета за безвременски изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. затворање на предниот патент. Ребреста јака, манжетни и полите. Џеб на ракав. Наредени. Школка, постава и трим : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Јакна за бомбардери со ребрести манжетни за мажи од без граници.


Карактеристики на понудата

Слични понуди