• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сите сезони надолу алтернативна утешител цврста боја бод, близнак, морнарица

Сите сезони надолу алтернативна утешител цврста боја бод, близнак, морнарица

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

Слатка домашна колекција 100% полиестер микрофибер надолу алтернативен утешител. Додадете луксузен утешител што ги опфаќа сите клучни фактори што некој ги бара во утешител : удобно, дишење и мазно . додека исто така е хипоалергичен, овој алтернативен утешител обезбедува топлина и мекост на надолу, но го минимизира развојот на алергиски реакции. Може да направи голема разлика во удобноста на спиењето и целокупното ниво на алергија. Хипоалергичните надолу удобност обезбедуваат топлина и мекост на Даун што го минимизираат развојот на алергиски реакции. Може да направи голема разлика во удобноста на спиењето и целокупното ниво на алергија. Само усогласено, Шамс не е вклучен! Карактеристики : Луксузна гуска надолу по алтернативниот полиестер утешител за целата година. Дизајн на шиење на кутии. 100% хипо-алергичен. 100% микрофибер. Врвен утешител на врвен квалитет. Лесна додека обезбедува балансирана топлина. Бои : бела, црна, кафеава, морнарица, светло сина, крем, мудрец, бургунд, сива, тексас, модар патлиџан, слонова коска, бледо розова, чаша, таупе. Достапни големини : близнак 68 "x 88", полн 78 "x 88", кралица 88 "x 88", крал 102 "x 88". Упатства за нега : Машински миење на нежен циклус со ладна вода. Сонцето суво или ниско суво суво. Перење многу години.


Карактеристики на понудата

Слични понуди