• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Д-р Сеус отскокнува топки, 4-пакет

Д-р Сеус отскокнува топки, 4-пакет

 
DEN 319.52

Количина на стоки
Достапно

Подгответе се за добро време на римирање со роденденска забава на д -р Сеус, во која се претставени сите омилени ликови на вашето дете, како Хортон и мачката во капа. Тематските топки измерат приближно 1,5 инчи во дијаметар. Направено од гума. Овој производ е официјално лиценциран од д -рсеус претпријатија. Изберете помеѓу еден за 1,49 или четири долари за 5,99 долари. Д-р Сеус отскокнување топки, 4-пакувања : тематски топки мерат приближно 1,5 "во дијаметар. Направен од гума. Овој производ е официјално лиценциран од д-рсеус претпријатија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди