• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без граници женски јуниори шапка за корпа за капчиња

Без граници женски јуниори шапка за корпа за капчиња

 
DEN 167.84

Количина на стоки
Достапно

Победете ја топлината во без граници квадратни капчиња летни корпи капа за жени во забавни бои и дизајни. Шапката е изработена од ткаена хартија слама за лесен чувство во топли сончеви денови. Исклучиво на. Материјал : 100% слама хартија. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : Лесна ткаена слама со цврсти бои или дизајн на контраст. Забелешка : една големина најмногу се вклопува. Нема граници капа од слама корпа за жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди