• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Петсафе Скатмат во затворен пат за обука за домашни миленици за кучиња и мачки, големина на лента во

Петсафе Скатмат во затворен пат за обука за домашни миленици за кучиња и мачки, големина на лента во

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Ако треба да заштитите поголема површина во вашиот дом, можете да купите душеци за проширување на Scat Mat (продадени одделно) и да ги поврзете со вашиот тековен SCATMAT. Прилагодлива корекција - 3 Нивоа на корекција ви овозможуваат да изберете или ниско, средно или високо поставување врз основа на темпераментот на вашата мачка или куче. Постојат 3 нивоа на корекција за да можете да изберете или ниско, средно или високо поставување во зависност од темпераментот на вашето домашно милениче. Доаѓа во 5 големини кои се одлични за countertops, каучи, па дури и околу вашата елка. Со малку обука, вашето домашно милениче ќе научи да остане без проблеми. За да ви помогнеме за време на процесот на обука, светло за трепкање индикатор ќе ве извести колку пати вашето домашно милениче зачекори на душекот за обука на Scat Mat. Брендот Pet Safe е тука за да ви помогне вас и вашето домашно милениче да живеете среќно заедно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди