• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нанканг СП-Крос Спорт 235 70Р Ч Гума За Сите Намени

Нанканг СП-Крос Спорт 235 70Р Ч Гума За Сите Намени

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Крос Спортската Гума Нанканг СП-9 е автомобил за сите намени и гума за Кросовер што се произведува во големи модерни погони во Тиаван за одличен квалитет и ниска цена. Големина : 235/70Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 1998 Ленд Roер Дискавери 50-годишнина Издание 1996 Ленд Discovер Дискавери СЕ7 1998 Ланд Rangeер Опсег Rangeер СЕ 1996 Ленд Rangeер Опсег Rangeер СЕ 1997 Ленд Discovер Дискавери ХД 1990 Ланд Rangeер Опсег Rangeер Каунти 1992 Ланд Rangeер Опсег Rangeер ЛСЕ 1991 Ленд Rangeер Опсег Rangeер Хантер и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Карактеристики на понудата

Слични понуди