• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Супер слабиот Jeanан, Jordордаче, суштински џин со висок пораст

Супер слабиот Jeanан, Jordордаче, суштински џин со висок пораст

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Superенскиот Jordorache Essential Super Rise Super Skinny Jean е најпродавана силуета со рејтинг со 5 везди. Овој Jeanан нуди разноврсност за секоја сезона. Освен што е вистинито за големината, клиентите го сакаат тоа е без напор кул изглед, супер мека ткаенина и фигура за подобрување на фигурата. Овој стил на најдобра продажба е достапен во повеќе инсеми- редовни и глуждови. Направено со врвни ткаенини за квалитет и 3 џебови, ова ќе стане главен дел во вашата гардероба. Има 2 џебови на грбот и функционален џеб за монети. Земете го овој најпродаван стил додека е достапен! Моделот е со големина 5'10 со големина 4. Повеќекратни инсеми- редовни и глуждови. Премиум ткаенина за квалитет. Редовен инсејм : 30 ". Глужд inseam : 26". Висок пораст на половината. Најдобар продавач. Над 1К 5 starвездени оценки оценки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди