• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Традиционална област за мотив на нулом Дајандра, 6 '7 9', црвено

Традиционална област за мотив на нулом Дајандра, 6 '7 9', црвено

 
DEN 1526.40

Количина на стоки
Достапно

Прегрнете ги длабоките, богати црвени нијанси на оваа прекрасна покривка на подот. Одликувајќи се со шема на Трелис инспирирана од традиционалниот персиски дизајн, оваа област килим е сигурен дека ќе даде изјава каде и да е поставена. Направено од свилен мазен синтетички материјал, овој килим е изграден за да трае и да издржи често користените области од вашиот дом. • Nuloom Diandra Традиционален мотив подрачје • Машината направена • Направена во мисирка • Материјал : 100% полипропилен • Поддршка : памук за лизгање • Поставување : затворен • Препорачани простории : дневна соба, спална соба, ходник, влез, ден, трпезарија • Вклучува.


Карактеристики на понудата

Слични понуди