• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Удобна облека за удобност, удобно легање со должина на глуждот

Удобна облека за удобност, удобно легање со должина на глуждот

 
DEN 319.52

Количина на стоки
Достапно

Нозете се главен за секоја гардероба! Овие удобни хеланки за истегнување се совршени хеланки за поставување или само носење самостојно како дневна облека. Одликувајќи се со еластична линија на половината, материјал за истегнување, вграден дизајн и должина на глуждот. Достапно во осум темни класични бои и направени од удобен материјал за истегнување што е машински што се мие.


Карактеристики на понудата

Слични понуди