• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мала девојчиња 4- Слаб Jerseyерси Тенк Топ и Вуми Jerseyерси Кратка облека од 2 парчиња

Мала девојчиња 4- Слаб Jerseyерси Тенк Топ и Вуми Jerseyерси Кратка облека од 2 парчиња

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Овој резервоар со дрес со дрес на Кидтопија Мала девојчиња 4-6 X и краткиот сет со 2 парчиња Jerseyерси е одличен додаток за секоја гардероба за мали девојчиња! Тенк -врвот е супер забавен со својот медалјонски екран со сјај. Додека вкусните шорцеви од ткаенини имаат фронт на лале и дизајн на печатење низ целиот ананас. Што е најважно, ткаенините се многу меки, што го прави овој сет многу удобен за носење. Нашите сетови доаѓаат во забавни кул бои што ќе го привлечат окото на вашето мало девојче! Kidtopia Little Girls 4-6 X Slub Jersey Tank и вкусен Jerseyерси Краток 2 парчиња сет : Tee : 60% памук / 40% полиестер CVC Slub Jersey, краток : 92% полиестер / 8% Spandex Yummy Jersey. Супер забавно и стилски. Резервоар со сјаен екран. Предниот дел од лалињата низ целиот отпечаток. Машинско миење ладно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди