• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Одговара за мене со овошје на разбојот женски и женски плус големина вафли термичка екипа за долна облека на врвот на екипажот за долна облека

Одговара за мене со овошје на разбојот женски и женски плус големина вафли термичка екипа за долна облека на врвот на екипажот

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно

Погодни за мене со овошје на разбојната женска плус големина вафли термичка екипа за долна облека, врвна технологија за влага за влага. Мека ткаенина од вафли. Изолација и топлина. Се протега за подобро вклопување. Манжетни за ребра со спандекс. Задржување на топлина. Означете бесплатна етикета за удобност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди