• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Sumpell Industries Pine Tree Worder Awatcheror Pandaspape зелено кафеаво платно wallидна уметност дизајн од obејкоб Грин, 24 24

Sumpell Industries Pine Tree Worder Awatcheror Pandaspape зелено кафеаво платно wallидна уметност дизајн од obејкоб Грин, 24

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од obејкоб Грин.


Карактеристики на понудата

Слични понуди