• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бесплатно собрание на женското здолниште со тексас

Бесплатно собрание на женското здолниште со тексас

 
DEN 527.68

Количина на стоки
Достапно

Нема ништо што сакаме повеќе од тексас здолниште. Оваа сезона, овој обичен фаворит е реконструиран со парчиња дизајн и сурово полите. Исклучиво на. Материјал : 98% органски памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : полу-опремена. Должина : долга 25,5 ”. Затворање : Затворање на копчињата со летање со патент. Ockебови : Стајлинг со пет џеб за да се одржат најважните работи. Карактеристики : паркиран дизајн; сурово полите. Cиновиот тексас реконструиран здолниште од слободно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.


Карактеристики на понудата

Слични понуди