• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски кожен сатенски сјај на сатен посочен со потпетици на пети на пети

Женски кожен сатенски сјај на сатен посочен со потпетици на пети на пети

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Чекор во елегантен стил со сјајни потпетици од Brinley Co. Овие пумпи за каиш на глуждот се карактеризираат со сатенски ткаенини зашилени прсти и стилски превртен V-лента. Затворените потпетици прикажуваат сјајни детали и слабиот стилето го комплетираат стилот. Овие чевли со високи потпетици се направени со сатен и вештачки материјали. На дизајнот е истакната зашилена пети. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди