• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лг К Цврст Оклоп Двослоен Заштитен Случај Во Розово Злато

Лг К Цврст Оклоп Двослоен Заштитен Случај Во Розово Злато

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Лг к10 оклоп случаи. Добро изработената футрола за цврст оклоп му дава на вашиот телефон нов изглед и двојна заштита. Мека-чувствувајте мат слој за силен и удобен зафат одлична заштита од капка и отпорна на удари. Направено со совршен исечок ЗА USB, камера, слушалки и копче. Тенок фит и мала тежина. Овој модел на телефон е познат и како LG K10/ LG K420 N. ова цврсто оклопно двослојно заштитно куќиште reiko lg k10 во розово злато е одлична ставка за оклопни кутии по цена на дозвола под 10 долари што не можете да ја пропуштите. Лг к10 оклоп случаи. Оклоп Случај.


Карактеристики на понудата

Слични понуди