• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бомбардерска јакна за бомба -руно од машка и голема машка машка машка и голема машка технологија, до големина 3XL

Бомбардерска јакна за бомба -руно од машка и голема машка машка машка и голема машка технологија, до големина 3XL

 
DEN 640.00

Количина на стоки
Достапно

Дожд или снег на хоризонтот? Нема проблем. Оваа јакна за руно од Reece од „Вода што ја отповика“ од Филедер ќе ве натера да се чувствувате чисто како што изгледате. Додадете топлина без да додадете тежина. 78% полиестер, 16% рајон, 6% спандекс. Упатство за нега : Машинско миење ладно, со слични бои, измијте одделно, само белило на нехлор кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо кога е потребно. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. Скуба Техника Ткаенина од руно. Вода отфрла.


Карактеристики на понудата

Слични понуди