• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тактичко пенкало Tao Tpenaek црна алуминиумска конструкција и вклучува касети за вселенско пенкало и ткаени ткаенини

Тактичко пенкало Tao Tpenaek црна алуминиумска конструкција и вклучува касети за вселенско пенкало и ткаени ткаенини

 
DEN 126.24

Количина на стоки
Достапно

Crkt Tao 2 Тактичко пенкало Tpenaek црна 6061 алуминиумска конструкција и вклучува кертриџ за вселенско пенкало и ткаени ткаенини, вселенско пенкало. Доаѓа со ткаена ткаенина. Направен од 6061 алуминиум од одделение на авиони. Writeе напише во замрзнување на студ, вриење на топлина, под Ватре и наопаку до- или ќе престане да биде напаѓач во нивните патеки . О-прстенот ви овозможува брзо да го земете капачето што го елиминира одвртувањето на капачето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди