• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шлејх Чарли Браун фигура клуч

Шлејх Чарли Браун фигура клуч

 
DEN 623.84

Количина на стоки
Достапно

Сите фигури на Шлеич се со lyубов со детално моделирање и им овозможуваат на децата да учат како што играат. Чарли е тажен, како и поголемиот дел од времето. Тој веќе не го разбира светот, иако тој направи сè како што треба овој пат. Но, уште еднаш, тој е губитник. Како и секогаш. Сиромашен, сиромашен Чарли Браун. Шлејх Чарли Браун фигура на тастатура : Возраст Опсег : 5 години и нагоре. Со убов рачно насликани. Детално моделирање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди