• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Време и време, женски и женски плус големина Реверзибилен ватиран елек

Време и време, женски и женски плус големина Реверзибилен ватиран елек

 
DEN 447.36

Количина на стоки
Достапно

Еден стил .. два начина да го носите! Велиме дека тоа е вкупен резултат за колекцијата на палтото! Реверзибилниот елек на Time и Tru има класичен ватиран дизајн од една страна и мека факс Шерпа од друга страна. Тоа е победа на кој било начин што ја носите. Одликувајќи се со високо деколте и затегната половината за женско вклопување, ова е идеален слој кога времето ќе почне да се врти. Исклучиво на. Материјал : Цврста обвивка : 100% најлон цир; Метални бои : полиуретан обложени 100% полиестер; Фаукс Шерпа : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вклопување : опуштено; Прилагодлив кабел на половината до половината на кавга. Должина : хитови веднаш под колковите. Јака : стојат јака. Ракави : без ракави. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : реверзибилни; Ватенка од едната страна, факс Шерпа од друга страна; Бунџискиот кабел на половината за прилагодливо, вклопено вклопување. Реверзибилен елек за жени со плус големина од време и TRU.


Карактеристики на понудата

Слични понуди