• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Марта Стјуарт Удар Со Двоен Раб-Пеперутки, 1,25 Х2, 5

Марта Стјуарт Удар Со Двоен Раб-Пеперутки, 1,25 Х2, 5

 
DEN 378.72

Количина на стоки
Достапно

ЕК УСПЕХ-Марта Стјуарт Двоен Работ Удар. Овие прекрасни удари од Марта Стјуарт создаваат континуиран раб на умирање долж двете страни за да направат декоративна лента широка 1 инчи. Користете ги за разубавување картички, страници со белешки и други занаети од хартија. Овој удар содржи еден удар : Пеперутки Монарх. Вистинските удари се со димензии 4-1/4х4-1/2х2 инчи и стојат исправено за лесно складирање. Увезени.SKU : BMW20486252 EK УСПЕХ-Марта Стјуарт Двоен Работ Удар. Овие прекрасни удари од Марта Стјуарт создаваат континуиран раб на умирање долж двете страни за да направат декоративна лента широка 1 инчи. Користете ги за разубавување картички, страници со белешки и други занаети од хартија. Овој удар содржи еден удар : Пеперутки Монарх. Вистинските удари се со димензии 4-1/4х4-1/2х2 инчи и стојат исправено за лесно складирање. Увезени. СКУ : БМВ20486252.


Карактеристики на понудата

Слични понуди