• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност бел wallид III Канвас уметност од Филип Хугонард

Трговска марка ликовна уметност бел wallид III Канвас уметност од Филип Хугонард

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Подготвени да се претставиме со презентација на разни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „бел wallид III“ платно уметност од Филип Хугонард : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Карактеристики на понудата

Слични понуди