• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Sumplepe Home Décor BALIO BALUS SCRAMBLE црно -бело дизајн платно wallидна уметност од Дафне Полсели

Sumplepe Home Décor BALIO BALUS SCRAMBLE црно -бело дизајн платно wallидна уметност од Дафне Полсели

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : Мерки за ставка 36 должина x 1,5 длабочина x 48 висина инчи . Квалитет - Конструиран со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галеријата. Висококвалитетно печатење на платно, беспрекорно истегната и издлабена до трајни рамки отпорни на смалување . подготвени да висат - Префабрикувани да бидат обесени со какви било нокти, завртки или друг основен хардвер што виси wallидови . Апликација - Совршен декор додаток на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, хотел, трпезарија, бар и др. Дизајн од уметникот Данхуи Наи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди