• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Фрешик Х-Темпблок Со Долги Ракави Раглан Хенли Ти

Машки Фрешик Х-Темпблок Со Долги Ракави Раглан Хенли Ти

 
DEN 463.52

Количина на стоки
Достапно

Ханес Менс Фрешик Х-Темпблок Со Долги Ракави раглан хенли те Х-Темп технологијата е дизајнирана да се прилагоди на вашата температура и активност за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност. Хенли тшир спортува контрастна плоча со три копчиња со контрастна јака. Раглан цвест на рамото и дава на оваа маичка спортско чувство. Закривен раб. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Содржина на ткаенина : 60% полиестер/30% памук/10% Вискоза. С. Овес Хедер. Мажи. Ханес. Хенли. Долг Ракав.


Карактеристики на понудата

Слични понуди