• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Свети Бернард Куче Раса Дома Бизнис Канцеларија Знак

Свети Бернард Куче Раса Дома Бизнис Канцеларија Знак

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

За Производот : Ако отсекогаш сте сакале да го декорирате вашиот здодевен дом или канцелариски простор, тогаш не гледајте подалеку од нашите знаци! Онаму каде што другите куци декор може да ве изневерат, нашите знаци никогаш нема да ве остават да висите! Забавно, креативно и персонализирано според вашиот вкус, не можете да ги игнорирате знаците дека овие се совршени за вас! Ова е висококвалитетна ламинирана налепница 12"x18" што може да се примени на вашиот прозорец или речиси секоја мазна чиста површина. Налепницата е отпечатена на висококвалитетен винил користејќи мастила отпорни НА УВ, а потоа ламинирана со издржлив јасен горен слој отпорен на УВ за да обезбеди долгогодишна внатрешна или надворешна употреба. Примената на налепницата е многу лесна-само излупете и залепете! За Дизајнот : официјално лиценциран производ На Хауард Робинсон. Ако отсекогаш сте сакале да го декорирате вашиот здодевен дом или канцелариски простор, тогаш не гледајте подалеку од нашите знаци! Онаму каде што другите куци декор може да ве изневерат, нашите знаци никогаш нема да ве остават да висите! Забавно, креативно и персонализирано според вашиот вкус, не можете да ги игнорирате знаците дека овие се совршени за вас!. Ова е висококвалитетна ламинирана налепница 12"х18" што може да се нанесе на вашиот прозорец или речиси секоја мазна чиста површина. Налепницата е отпечатена на висококвалитетен винил користејќи мастила отпорни НА УВ, а потоа ламинирана со издржлив јасен горен слој отпорен на УВ за да обезбеди долгогодишна внатрешна или надворешна употреба. Примената на налепницата е многу лесна-само излупете и залепете!. Официјално лиценциран производ На Хауард Робинсон. Графика И Повеќе производ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди