• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тфало Боја Мат Кармин Ротирачки Кармин Пенкало Долготрајни, Кармин

Тфало Боја Мат Кармин Ротирачки Кармин Пенкало Долготрајни, Кармин

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

12 Боја Мат Мат Кармин Ротирачки Кармин Пенкало Долготраенкарактеристики : Ефект : Кадифе Долготраен и. тешко избледува течниот мат кармин има висок пигмент за инстант мат усна.Екстремно долгиот кармин за носење содржи навлажнувачки состојки за удобно, омекнувачко и свиленкасто чувство што навистина ги суши усните.Оваа ултра долга облога за усни има кремаста текстура која се лизга преку усните за многу лесна и удобна апликација.Најдобра алатка за да добиете лесна шминка или тешка шминка Деликатна Тежина На мрежата : 4g. Тежина : 16g карактеристики На Производот : нелепливата чаша која трае бледнее нова, повеќе свиленкаста и полесна кадифена Мат, добијте густа густа сјајна боја за усни : како што е прикажано пакување : 1 x Кармин ● Кармин Q Нашите Кармини се прилагодени да се грижат За состојбата на усните и да одржуваат подобра виталност!. Quight callity ® нашите производи се изработени Од нетоксични и безопасни материјали, издржливи, моделирањето е ergономски дизајн, лесен за употреба!. ●Обновување●Откако ќе ги користите нашите производи, ќе најдете поинакво јас и ќе ја подобрите состојбата на усните. €Погодност q производот е лесен во дизајнот, многу е погодно дали го користите дома или го вадите на службено патување, секогаш ќе се грижи за вашата усна и не зазема премногу простор. Ако имате какви било прашања во врска со вашиот производ или нарачка, слободно контактирајте не, ние ќе бидеме прв пат да ви помогнеме да го решите проблемот, нашите производи се вашиот сигурен избор!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди