• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Флеш Мебел Оптис Црна Биро За Игри И Црвена Црна Лежечка Столица За Игри Со Држач за Чаши, Кука За Слушалки И Дупки За Управување Со Жица

Флеш Мебел Оптис Црна Биро За Игри И Црвена Црна Лежечка Столица За Игри Со Држач за Чаши, Кука За Слушалки И Дупки За Управување

 
DEN 5528.00

Количина на стоки
Достапно

Поставете се да се стави на перформанси на вашиот нов гејмерски компјутер биро во собата со трки игри стол. Овој сет за биро и стол за игри ќе ве стави пред светот на играта со својот ултра удобен потпирач за глава и лумбални перници кои можат да се прилагодат или отстранат. Со лежечка канцелариска столица која навалува 87° ~ 145° со повлекување на рачката вие сте позиционирани да го симнете секој противник. Ако сте на пазарот за да го надградите вашиот стар сет за биро и стол или сте се впуштиле во повеќе игри и ви треба мебел за игри, тогаш овој пакет гејмери нуди совршена комбинација по непобедлива цена. Ова биро за игри НА КОМПЈУТЕР има простран, лесен врв од јаглеродни влакна што дава супериорна сила и спречува ' рѓа и корозија, додека ниските својства на термичка експанзија го зачувуваат интегритетот на влакната за да го продолжат животниот век на работната површина. Табелата за црни гејмери има доволно простор за компоненти и 2 громови за управување со кабли. Секогаш знајте каде се вашите слушалки со вклучената кука за потпирач за глава додека ја чувате тастатурата за десктоп и игри на компјутер чиста од случајно истурање со ставање топли и ладни пијалоци во држачот за чаши. Вашите онлајн следбеници ќе знаат дека сте сериозни кога ќе ве видат на вашиот лежечки стол за игри со прилагодливи перници. Флеш Мебел Оптис Црна Биро За Игри И Црвена/Црна Лежечка Столица За Игри Со Држач за Чаши, Големина На Стол За Слушалки : 29"W x 29-46"D x 48-51"H; Големина На Седиштето : 22,5"W x 19"D x 18-21, 5"H; Големина На Грбот : 20"W x 32"H; Големина На Раката : 23,5-29,5"H од подот; 6,5-9"H од седиштето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди