• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизни Лав Чувар Беште Бин Плиш

Дизни Лав Чувар Беште Бин Плиш

 
DEN 671.20

Количина на стоки
Достапно

Сега можете да ги донесете дома авантурите На Чуварот На Лавот На Дизни Јуниор! Овој симпатичен Лав Чувар Грав Кадифен Беште е подготвен да го ослободи херојот внатре! Тој е направен со меки луксузни ткаенини, прецизни детали за карактерот и е совршена големина што може да ја понесете со вас во секоја дива авантура! Сега можете да ги донесете дома авантурите На Чуварот На Лавот На Дизни Јуниор! Овој симпатичен Лав Чувар Грав Кадифен Беште е подготвен да го ослободи херојот внатре! Тој е направен со меки луксузни ткаенини, прецизни детали за карактерот и е совршена големина што може да ја понесете со вас во секоја дива авантура!, Направен со меки и гушкачки ткаенини, Доаѓа во совршена колекционерска големина, секој лик се продава одделно.Возраст 3+.


Карактеристики на понудата

Слични понуди