• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Заштитен знак Ликовна Уметност Хуч Обичај-1 Платнена Уметност Од Дин Русо, Црна Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Хуч Обичај-1 Платнена Уметност Од Дин Русо, Црна Мат, Сребрена Рамка

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност" Хуч Обичај-1 " Платнена Уметност Од Дин Русо, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : Животни. Стил : Поп-Арт. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди