• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Маркиза Сече Дијамант Ангажман Прстен за жени карат 14к Бело Злато Песна Пасијанс Поставување

Маркиза Сече Дијамант Ангажман Прстен за жени карат 14к Бело Злато Песна Пасијанс Поставување

 
DEN 4912.00

Количина на стоки
Достапно

Секој дијамант е рачно избран од нашите експерти за неговиот крој, боја и јасност, а потоа поставен од нашите господари златари.Впечатлив и Ласкав, Дијамантскиот Веренички Прстен Од Пасијанс Маркиза Ќе направи Кралски избор. Извонредно Пакување : Дизајнот На Сјајот обезбедува извонредна кутија за подароци што му дава прекрасен изглед на вашиот подарок. Сјајниот Дизајн се наоѓа во Хјустон, Тексас и е производител на накит кој поставува највисоки стандарди за етика и изработка. Овој елегантен веренички прстен се одликува со 2/3 каратно Маркизно Сечење Пасијанс од г боја и ЈАСНОСТ на СИ. Секој прстен за пасијанс има безвременски дизајн кој е незаборавен и има начин да ги освои срцата на многумина. Овие дијаманти се оценуваат според Стандардите ЗА Оценување На Дијаманти ГИА/ИГИ. Донесете малку Кралско Семејство на прстот со Дијамантски Веренички Прстен Со Маркиза.


Карактеристики на понудата

Слични понуди