• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Полиран Бескрајни Шарки Карики

Нерѓосувачки Челик Полиран Бескрајни Шарки Карики

 
DEN 975.52

Количина на стоки
Достапно

Изработени од нерѓосувачки челик овие бескрајни карики се елегантен и стилски избор за секојдневна облека. Овие обетки од 18, 89х19, 49мм се обезбедени со затворачи со шарки. Комплетирајте го вашиот изглед со овие прекрасни обетки.Метална Тежина : 2,17 Грама Тип на накит : Тип На Мода : Бескрајни Обетки Со Обрачродот : женско затворање : Бесконечен Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бели Димензии : 18,89 мм х 19,49 мм, дебелина од 1,95 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик нерѓосувачки Челик 19,60 мм Бескрајни Карики со Шарки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди