• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Врвови V-Вратот Графички Отпечатоци Пеплум Лабави Жени Летни Кошули Со Кратки Ракави Сива 4XL

Женски Врвови V-Вратот Графички Отпечатоци Пеплум Лабави Жени Летни Кошули Со Кратки Ракави Сива 4XL

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Пеплум. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 Биста : 108см/42,52" Ракав : 21см/8,27" Должина : 68см/26,77" Големина : М САД : 6 БИСТА : 114см/44,88" Ракав : 22см/8,66" Должина : 69см/27,17" Големина : Л УС : 8 Биста : 120см/47,24" ракав : 23см/9.06" должина : 70см/27.56" големина : xl Us : 10 биста : 126см/49.61" ракав : 24см/9.45" Должина : 71см/27.95" големина : Ххл сад : 12 биста : 132см/51.97" ракав : 25см/9.84" должина : 72см/28.35" Големина : Xxxl САД : 14 биста : 138cm/54.33" Ракав : 26cm/10.24" должина : 73cm/28.74" ГОЛЕМИНА : xxxxl сад : 16 биста : 144cm/56.69" ракав : 27cm/10.63" должина : 74cm/29.13" големина : xxxxl сад : 18 биста : 148см/58.27" Ракав : 28см/11.02" Должина : 75см/29.53" летни врвови за жени. Краток Ракав Пеплум Со Графички Отпечатоци V-Дизајн На Вратот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; плус големина врвови.


Карактеристики на понудата

Слични понуди