• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кафепрес-Украина Срце Голф Кошула - Голф Кошула, Пике Плете Голф Поло

Кафепрес-Украина Срце Голф Кошула - Голф Кошула, Пике Плете Голф Поло

 
DEN 3039.84

Количина на стоки
Достапно

Маичка во секојдневен стил. Нашата пике плетена маица за голф е удобен, лесен начин за играње 18 дупки и победување на топлината. Карактеристики елегантен стил, но сепак се чувствува како да ја носите вашата омилена маица. Облечете го нагоре или надолу. Фрли блејзер во текот подоцна за земја клуб мешање. Одлично за слоевитост. Маичка во секојдневен стил. Нашата пике плетена маица за голф е удобен, лесен начин за играње 18 дупки и победување на топлината. Карактеристики, стилски бели бисерни копчиња, но сепак се чувствува како да ја носите вашата омилена маица. Одлично за слоевитост. Претходно намалена дополнителна тешка категорија, плетена пике 60/40 памучна/поли мешавина. Плетете јака и манжетни за заварување. Странично зашиено со рамномерни отвори за завршна обработка. Три копчиња за тон на дрво со висок сјај на чиста завршена плоча Ален Солеј со засилен џеб од кутија од 1/4 инчи. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди