• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Градници Еднобојна Чипка Со Големи Димензии Прилагодлива Еластичност За Дишење Удобни Градници

Женски Градници Еднобојна Чипка Со Големи Димензии Прилагодлива Еластичност За Дишење Удобни Градници

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Опис : . Сосема нов висок квалитет!. 1. Суштината на овој дизајн на градник е тенка, не-обележувачка чипка ткаенина. 2. Соберете 3/4 чаши, убав грб со чипка жакард, незапирлив девојка ветер. 3. Отстранливи ремени за рамо со челични прстени, кои се и секси и слатки. 4.Карактеристики на дизајнот : лак, лента, чипка, вметнување, лист од лотос, вез, вез,. 5. Висококвалитетни материјали, мека и удобна, природно вклопување, потење и дишење на кожата, поудобно дишење. Спецификации : . Материјал : Памук,Полиестер,Спандекс. Стил На Градник : Едноделен,Притисни Нагоре,Поместен. Форма На Чаша : Три Четвртини (3/4 Чаша). Тип На Поддршка : Под Жица. Тип на ремен : Прилагодени-ремени. Тип на затворање : Три Кука-и-око. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Лак. Стил : Секојдневно. Непристојна Слика : Не. Сексуално Сугестивно : Не. . Големина НА ЕУ - - - Големина НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - Под Биста - - - - Биста. 70Б - - - - - - 32Б-67.5-72.5 цм/26.6-28.583см/32.5. 75Б - - - - - - 34Б-72.5-77.5 цм/28.5-30.588см/34.6. 80Б - - - - - - 36Б-77.5-82.5 цм/30.5-32.593см/36.6. 85Б - - - - - - 38Б-82.5-87.5 цм/32.5-34.498см/38.6. . Вклучен пакет : 1 * Градник. Забелешка : . 1.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2.Поради различните методи на мерење, може да има 1-3 см од дозволената грешка во опсегот. Ве молиме разберете. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Имајте убав ден! Суштината на овој дизајн на градник е тенка, не-обележувачка чипка ткаенина. Соберете 3/4 чаши, убав грб со чипка жакард, незапирлив девојка ветер. Отстранливи ремени за рамо со челични прстени, кои се и секси и слатки. Карактеристики на дизајнот : лак, лента, чипка, вметнување, лист од лотос, вез, вез,. Висококвалитетни материјали, мека и удобна, природно вклопување, потење и дишење на кожата, поудобно дишење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди