• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лента Логика ДЛ во. Круг Лесно Нарачка Броеви 1-10, Асортиман-Случај на 10

Лента Логика ДЛ во. Круг Лесно Нарачка Броеви 1-10, Асортиман-Случај на 10

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Нашите канцелариски и училишни производи за снабдување се дизајнирани за остроумните луѓе кои ги ценат производите со висок калибар кои го подобруваат изгледот на нивната вредност. Нашите производи комуницираат со сите корисници дека ги цениме супериорните производи за управување со квалитетот. Знаеме дека иновациите го поттикнуваат успехот и квалитетот на производот се од суштинско значење. Нашите производи совршено ќе одговараат за сите официјални намени со висок стандарден квалитет.Карактеристики содржи по една ролна од секоја бројка од 10 спецификации боја : Асортиман Јачина И Материјал : Хартија Земја На Потекло : Усаланга : 2" диа.- SKU : BXP19677 Продадени како 10 По Случај. Избрани. 500 етикети по ролна. 2 " круг инвентар етикети. Броеви : (1-10). Практични, претходно спакувани кутии со броеви 0 до 10. Облик : Круг. Содржи по една ролна од секој број. Товарни класа : 55.


Карактеристики на понудата

Слични понуди