• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ли Рајдерс Женска Тексас Јакна

Ли Рајдерс Женска Тексас Јакна

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Ли Рајдерс Тексас Јакна е главен плакар што никогаш нема да излезе од мода! Оваа класична тексас јакна е одлично парче за слоевитост во текот на целата година. Со навестување на истегнување, ќе ви биде удобно цел ден. Безвременскиот стил ќе го направи ова омилено парче во годините што доаѓаат. Ли Рајдерс Женска Тексас Јакна80% Памук 19% Полиестер 1% Спандексмидно Подигање преден долг ракав 2 џебови на Градите2 Предни џебовимашина измијте ладно, паѓајте или исушете ја линијата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди